Lyseblå jazzy capri buks med lommer og lynlås detalje fra Zhenzi
  • Lyseblå jazzy capri buks med lommer og lynlås detalje fra Zhenzi
  • Lyseblå jazzy capri buks med lommer og lynlås detalje fra Zhenzi
  • Lyseblå jazzy capri buks med lommer og lynlås detalje fra Zhenzi
  • Lyseblå jazzy capri buks med lommer og lynlås detalje fra Zhenzi
  • Lyseblå jazzy capri buks med lommer og lynlås detalje fra Zhenzi
299,- DKK

Lyseblå jazzy capri buks med lommer og lynlås detalje
Zhenzi

1-2 dages levering På lager. Kan afsendes i dag Fragt fra 0,- ved køb over 799,-
  • Elastik i linning
  • Lommer
  • 3/4 længde
  • Lige ben
  • Strækbar
StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56XXL 58
Buksernes linning808997106114
Buksernes linning udstrakt102110117125132
Buksernes hoftemål106116125135144
Buksernes indvendig benlængde5656575757
Buksernes omkreds ved lår6672778388
Buksernes omkreds ved læggen4043464952

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 64% Viskose, 33% Polyester, 3% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 79571-2102284-5104
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-