Nyhed Zhenzi badetøj Klik her

449 dkk

Sorte bukser med brede ben
Que

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Smarte løse bukser fra Que.

Bukserne har brede og lige ben hele vejen ned.

Der er en god elastik i linningen, så de er behagelige at have på

Bukserne er fremstillet i en dejlig blød viskose jersey med stræk.

De skønne bukser har også to gode lommer.

Detaljer:

  • Viskose jersey med stræk
  • Brede og lige ben
  • Elastik i linning
  • To lommer

Vi har målt denne style i alle størrelser:

Størrelse44464850525456
Buksernes linning747984899499104
Buksernes linning udstrakt108113118123128133138
Buksernes hoftemål120126133139145152158
Buksernes indvendig benlængde62626263636363
Buksernes omkreds ved lår76798386899396
Buksernes omkreds ved læggen66686971737476

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Kvalitet: 93% Viskose, 7% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Que
Varenummer: 192-8146-2428-0-90
Farve : Sort

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Sorte bukser med brede ben