• back
249 dkk

Grå capri tights med print
Only Play Curvy

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Flotte capri trænings tights fra Only Play.

Disse træningsbukser holder dig tør, selv når du kæmper ekstra hårdt i centeret, da de er lavet i en åndbar, samt hurtigt tørrende kvalitet.

Bukserne har en flot synlig syning i siderne, samt e flot afrundet markering bag på.

  • Åndbar og hurtig tørrende kvalitet
  • Capri længde
  • Grå meleret

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseM 44/46L 46/48XL 50/52XXL 52/54
Buksernes linning869197102
Buksernes linning udstrakt98106114122
Buksernes hoftemål9297101106
Buksernes indvendig benlængde48484949
Buksernes omkreds ved lår54575962
Buksernes omkreds ved læggen30333538

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Kvalitet: 46% Polyamid, 46% Polyester, 8% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Only Play Curvy
Varenummer: 15170538-DarkGreyMelange
Farve : Grå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Grå capri tights med print